Zawody: Listopadowe Zawody Egzaminowe Miejscowość: Halinów Data: 19.11.2017 r.
           
W Y N I K I   P R Ó B Y : A 1(II)
Sędzia: Anna Sajkowska      
  SCT: 42,00 MCT: 63,00
Klasa: LARGE L: 148 AS: 3,52
  STÓŁ: FAŁSZ
  Próba Pracy
Lp. Nr Star- towy Imię i nazwisko przewodnika Imię psa z przydomkiem Czas Błędy Odmowy Punkty karne Prędkość (m/s) Ocena Lokata
Błędy i odmowy Czas Razem
1 10 Elżbieta Rum (Emma) Misty Highland Bocca 29,00     0 0,00 0,00 5,10 DOSK 1
2 27 Paweł Nowak (DeeDee) Shakti Se Freex Dee-Dee 30,85     0 0,00 0,00 4,80 DOSK 2
3 1 Paulina Harkot (Dundee) ICE QUEEN Border Song 36,25     0 0,00 0,00 4,08 DOSK 3
4 9 Elżbieta Kwiatkowska (edzia) Edith Piaf Very-Merryp 41,38     0 0,00 0,00 3,58 DOSK 4
5 18 Marta Marcinkowska (Merci) High tension MRS Flaming 31,09 1   5 0,00 5,00 4,76 DOSK 5
6 2 Paweł Nowak (Bourbon) BOURBON THE FINE SKIPPER AusAuras 31,22 1   5 0,00 5,00 4,74 DOSK 6
7 29 Piotr Dzierzbicki (Mo) Vanda Gulden Land 32,56 1   5 0,00 5,00 4,55 DOSK 7
8 4 Alicja Kasprowicz (Amis) Misty Highland BARLEY 33,50 1   5 0,00 5,00 4,42 DOSK 8
9 15 Katarzyna Stypułkowska (Stella) Miss Magic 40,19 1   5 0,00 5,00 3,68 DOSK 9
10 23 Natalia Karpińska (Vento) Souffle du vent vertical limit 28,84 2   10 0,00 10,00 5,13 BDB 10
11 28 Piotr Celmer (Amber) Amber Bajlo 29,19 2   10 0,00 10,00 5,07 BDB 11
12 19 Marta Tybura (Ves) Thunderwolf's Diamonds are Forever 38,16 1 1 10 0,00 10,00 3,88 BDB 12
13 24 Nina Kusiak (Kiwi) Never Never Land L'Firiel 33,34 3   15 0,00 15,00 4,44 BDB 13
14 8 Dominika Wawszczyk (Tajfun)  53,63 2 1 15 11,63 26,63 2,76 NIE KLAS. 14
15 3 Aleksandra Gronek (Deal) Once Again Deal My Queen DIS     DIS DIS DIS      
16 5 Hanna Bryzek (Pele) Irish Kilbeggan Red Radimus DIS     DIS DIS DIS      
17 6 Karolina Wojciechowska (Trish) Misty Highland TACOMA DIS     DIS DIS DIS      
18 7 Anita Hendra (Gina) CAYENNE Valkar DIS     DIS DIS DIS      
19 11 Gosia Korzeniewska (Pryma) Misty Highland Boria DIS     DIS DIS DIS      
20 12 Joanna Grabowska (Sampel) Agat z Haremu Aresa DIS     DIS DIS DIS      
21 13 Justyna Stefaniak (Dżu) Unlimited Sheepdog Ash DIS     DIS DIS DIS      
22 14 Kamila Celmer (Niunia) LSD Galaxy DIS     DIS DIS DIS      
23 16 Łukasz Żurawiński (Muffin) Los Marineros DIS     DIS DIS DIS      
24 17 Magda Wasiukiewicz (Scottie) Lady Kaliborder DIS     DIS DIS DIS      
25 20 Marta Zaboklicka (Grot) Profit Black Team tempo DIS     DIS DIS DIS      
26 21 Martyna gondek (Yumi) Mawlch youme DIS     DIS DIS DIS      
27 22 Michał Kamiński (Agar) Agar Rayo De Sol Per Bene DIS     DIS DIS DIS      
28 25 Paulina Ambroziak (Yuna) Ashqueen Stardust DIS     DIS DIS DIS      
29 26 Paulina Harkot (JASPER) WILL YOU BE THERE Border Song DIS     DIS DIS DIS      
30 30 Sylwia Sękowska (Fill) FILL Alchera DIS     DIS DIS DIS      
31 31 Wiktoria Werra (Mavie) High Tension Fantastic Mavie DIS     DIS DIS DIS      
32 32 Zuzanna Felczak (Tayo) NNL K'TICKET INTO SPACE DIS     DIS DIS DIS