Zawody: Listopadowe Zawody Egzaminowe Miejscowość: Halinów Data: 19.11.2017 r.
           
W Y N I K I   P R Ó B Y : A 1(I)
Sędzia: Anna Sajkowska      
  SCT: 39,00 MCT: 58,50
Klasa: LARGE L: 141 AS: 3,62
  STÓŁ: FAŁSZ
  Próba Pracy
Lp. Nr Star- towy Imię i nazwisko przewodnika Imię psa z przydomkiem Czas Błędy Odmowy Punkty karne Prędkość (m/s) Ocena Lokata
Błędy i odmowy Czas Razem
1 3 Aleksandra Gronek (Deal) Once Again Deal My Queen 27,03     0 0,00 0,00 5,22 DOSK 1
2 7 Anita Hendra (Gina) CAYENNE Valkar 30,12     0 0,00 0,00 4,68 DOSK 2
3 29 Piotr Dzierzbicki (Mo) Vanda Gulden Land 30,15     0 0,00 0,00 4,68 DOSK 3
4 32 Zuzanna Felczak (Tayo) NNL K'TICKET INTO SPACE 27,00 1   5 0,00 5,00 5,22 DOSK 4
5 23 Natalia Karpińska (Vento) Souffle du vent vertical limit 30,75   1 5 0,00 5,00 4,59 DOSK 5
6 1 Paulina Harkot (Dundee) ICE QUEEN Border Song 33,91 1   5 0,00 5,00 4,16 DOSK 6
7 2 Paweł Nowak (Bourbon) BOURBON THE FINE SKIPPER AusAuras 30,57 2   10 0,00 10,00 4,61 BDB 7
8 30 Sylwia Sękowska (Fill) FILL Alchera 32,75 2 1 15 0,00 15,00 4,31 BDB 8
9 16 Łukasz Żurawiński (Muffin) Los Marineros 38,09 3   15 0,00 15,00 3,70 BDB 9
10 12 Joanna Grabowska (Sampel) Agat z Haremu Aresa 45,68 1 1 10 6,68 16,68 3,09 DB 10
11 25 Paulina Ambroziak (Yuna) Ashqueen Stardust 41,82 1 2 15 2,82 17,82 3,37 DB 11
12 9 Elżbieta Kwiatkowska (edzia) Edith Piaf Very-Merryp 48,34   2 10 9,34 19,34 2,92 DB 12
13 18 Marta Marcinkowska (Merci) High tension MRS Flaming 30,91 4   20 0,00 20,00 4,56 DB 13
14 15 Katarzyna Stypułkowska (Stella) Miss Magic 56,25 2   10 17,25 27,25 2,51 NIE KLAS. 14
15 4 Alicja Kasprowicz (Amis) Misty Highland BARLEY DIS     DIS DIS DIS      
16 5 Hanna Bryzek (Pele) Irish Kilbeggan Red Radimus DIS     DIS DIS DIS      
17 6 Karolina Wojciechowska (Trish) Misty Highland TACOMA DIS     DIS DIS DIS      
18 8 Dominika Wawszczyk (Tajfun)  DIS     DIS DIS DIS      
19 10 Elżbieta Rum (Emma) Misty Highland Bocca DIS     DIS DIS DIS      
20 11 Gosia Korzeniewska (Pryma) Misty Highland Boria DIS     DIS DIS DIS      
21 13 Justyna Stefaniak (Dżu) Unlimited Sheepdog Ash DIS     DIS DIS DIS      
22 14 Kamila Celmer (Niunia) LSD Galaxy DIS     DIS DIS DIS      
23 17 Magda Wasiukiewicz (Scottie) Lady Kaliborder DIS     DIS DIS DIS      
24 19 Marta Tybura (Ves) Thunderwolf's Diamonds are Forever DIS     DIS DIS DIS      
25 20 Marta Zaboklicka (Grot) Profit Black Team tempo DIS     DIS DIS DIS      
26 21 Martyna gondek (Yumi) Mawlch youme DIS     DIS DIS DIS      
27 22 Michał Kamiński (Agar) Agar Rayo De Sol Per Bene DIS     DIS DIS DIS      
28 24 Nina Kusiak (Kiwi) Never Never Land L'Firiel DIS     DIS DIS DIS      
29 26 Paulina Harkot (JASPER) WILL YOU BE THERE Border Song DIS     DIS DIS DIS      
30 27 Paweł Nowak (DeeDee) Shakti Se Freex Dee-Dee DIS     DIS DIS DIS      
31 28 Piotr Celmer (Amber) Amber Bajlo DIS     DIS DIS DIS      
32 31 Wiktoria Werra (Mavie) High Tension Fantastic Mavie DIS     DIS DIS DIS